Електрообладнання

Електрообладнання

ТОВ «НВП ЕКОПОД» пропонує постачання електрообладнання і комплектуючих провідних світових виробників, виготовлення щитів силових, щитів керування і автоматизації технологічних процесів, розробку програмного забезпечення, виконання електромонтажних робіт.

Збірка і монтаж щитів силових та автоматизації виконується згідно проекту Замовника або за технічним завданням.

Ми маємо власний виробничий цех збірки щитів, кваліфікованих спеціалістів, що дає можливість гарантувати високу якість продукції, що випускається.

ТОВ «НВП ЕКОПОД» виготовляє широкий спектр щитів силових та автоматизації:

щити ввідні;
щити ввідно-облікові;
щити освітлення;
щити керування обладнанням (насосами, повітродувками, електрозасувками, обладнанням для зневоднення осаду, нейтралізації, приготування та дозування реагентів, знезараження тощо);
щити нестандартної комплектації.

постачання електрообладнання і комплектуючих провідних виробників

Автоматизація технологічного процесу – невід’ємна складова сучасних інноваційних технологій. Системи автоматичного керування технологічними процесами дозволяють підвищити ефективність роботи обладнання, знизити витрати електроенергії, виключити вплив людського фактору та підвищити рівень безпечної експлуатації та надійності споруд, знизити собівартість очищення стічних вод та інше.

Для систем автоматизації та контролю розробляється програмне забезпечення будь-якої складності: для очисних споруд, насосних станцій, систем вентиляції та ін. В галузі комунального господарства широким попитом користуються щити керування роботою насосних агрегатів з частотними перетворювачами та щити керування повітродувками від датчиків концентрації розчиненого кисню, застосування яких гарантує значне скорочення енерговитрат.

Комплектующие и автоматика ведущих производителей

Комплектуючі та автоматика провідних виробників

купити електрообладнання світових брендів

якісне електрообладнання